Mundurowi a wykrywacz

Dział poświęcony wszelkim ciekawym znaleziskom, znalezionym w Pile i jej okolicach.
zippol
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2013, 11:47

Mundurowi a wykrywacz

Post autor: zippol »

Witajcie, jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość. Szukam wiadomości czy jeśli mundurowi złapią mnie w lesie z wykrywką i weźmy pod uwagę najgorszy wariant czyli złapanie na gorącym uczynku to czy jest jakiś przepis pozwalający im na to żeby zabrać mi wykrywacz? Czy jedyna kara jaka może mnie spotkać to mandat? Jeśli tak to jak duży?
Awatar użytkownika
WERWOLF 1945
Posty: 39
Rejestracja: 29 sty 2012, 12:17

Re: mundurowi a wykrywacz

Post autor: WERWOLF 1945 »

Raczej niema przepisu żeby zabrali wykrywacz, ale mandat dostaniesz jak nie uda ci się dobrze zagadać :) za rozkopywanie terenów leśnych i ewentualnie za wjazd autem, i co nie życzę może skończyć się wezwaniem policji i przeszukaniem mieszkania, dlatego lepiej być miłym i ładnie się uśmiechać w takiej sytuacji.
odin
Posty: 34
Rejestracja: 24 gru 2009, 19:59

Re: Mundurowi a wykrywacz

Post autor: odin »

Unikaj każdego mundurowego. A jak już się spotkacie to jak kolega pisze bajeruj.
lukaszbun
PRZYJACIEL
Posty: 40
Rejestracja: 25 gru 2011, 18:17

Re: Mundurowi a wykrywacz

Post autor: lukaszbun »

Mundurowych unikaj, nalot na mieszkanie masz gwarantowany, mandat nie mały, czy mogą zabrać wykrywkę? nie, ale jeżeli masz przy sobie coś czego nie powinieneś mieć to masz pozamiatane i wykrywkę też ci wtedy zabiorą. Co do uśmiechów do straży leśnej to już Ci to nie pomoże ponieważ większość pozostawia kratery w lesie!!! Najmniejszy mandat 5 stów :smile3:
wafel
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2013, 08:12

Re: Mundurowi a wykrywacz

Post autor: wafel »

lukaszbun pisze:Mundurowych unikaj, nalot na mieszkanie masz gwarantowany, mandat nie mały, czy mogą zabrać wykrywkę? nie, ale jeżeli masz przy sobie coś czego nie powinieneś mieć to masz pozamiatane i wykrywkę też ci wtedy zabiorą. Co do uśmiechów do straży leśnej to już Ci to nie pomoże ponieważ większość pozostawia kratery w lesie!!! Najmniejszy mandat 5 stów :smile3:
A Ty to nie boisz się z domu wychodzić? Mogą Ci nalot zrobić mundurowi w domu. :D
Ja przez kilka lat chodzenia z wykrywką, kilka razy spotykałem mundurowych i jakoś żyję bez uszczerbku na portfelu. Może dlatego, że zakopuję dziury po sobie i jestem grzeczny wobec "Leśnych". A Ty to pewnie jeden z tych co to w wojsku nie byli a wiedzą jak jest?

Pozdrowionka
johnybastard
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2015, 10:19
Kontakt:

Re: Mundurowi a wykrywacz

Post autor: johnybastard »

Hehe, ale mu pojechałeś Wafel :)
lukaszbun
PRZYJACIEL
Posty: 40
Rejestracja: 25 gru 2011, 18:17

Re: Mundurowi a wykrywacz

Post autor: lukaszbun »

wafel pisze:A Ty to pewnie jeden z tych co to w wojsku nie byli a wiedzą jak jest?
Dobrze że się chwalisz, nie skomentuje dalej twojego bzdurnego postu bo szkoda klawiatury na Ciebie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się