Wyprawa

Wszystko co jest związane z militarną przeszłością naszego miasta.
Zloty
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2006, 18:39
Lokalizacja: Piła

Wyprawa

Post autor: Zloty »

Ktoś organizuje wyprawę po pilskim wojsku?
Wysolek
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2006, 16:49

Post autor: Wysolek »

Po wojsku to będzie ciężko :):), chyba po lotnisku, tylko po co. Pojedź na lotniczą wejdź główną bramą, jakby ktoś sie czepiał to powiedz, że idziesz do Goliata i tyle. Zrób sobie spacer.
Awatar użytkownika
SA108
MODERATOR
Posty: 1766
Rejestracja: 21 kwie 2005, 19:45
Lokalizacja: Piła
Podziękowano: 1 raz

Post autor: SA108 »

Czemu ciężko? Teoretycznie można wejść wszędzie... (oczywiście chodzi mi o tereny powojskowe, a nie jednostkę przy al. Powstańców Wlkp.)
Awatar użytkownika
skinspila
PRZYJACIEL
Posty: 358
Rejestracja: 04 lut 2006, 16:12
Lokalizacja: Piła
Podziękowano: 1 raz
Kontakt:

Post autor: skinspila »

Heheheh, chodziłem ale śmieszne Securitate Żukiem mnie zaczepiło ale chyba za bardzo rozrośnięty jestem bo mnie zostawili a jest co zwiedzać bynajmniej dla mnie :D
hans751

jeszcze co do wyprawy!!!

Post autor: hans751 »

Jestem za tym co napisał skinspila, securitate lotniska to starsi emerytowani panowie, nigdy z nimi nie miałem problemu przebywając na terenie lotniska jedynie na dalszym terenie lotniska od strony wałeckiej, tam jest kilka hangarów wynajętych przez różnych kontrahentów prywatnych na magazyny. Tam jest nasilona kontrola KOL-u a poza tym to jest spokój. :D

Lepiej nie jeździć po głównym pasie samochodem, lub innym pojazdem mechanicznym wtedy w 80% pojawią się panowie z ochrony i nie tyle co wyproszą ale mają prawo ukarać mandatem, byłem świadkiem takiego zdarzenia!!!
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się