Może wspólny wypad na "wykopki"?

Dział poświęcony wszelkim ciekawym znaleziskom, znalezionym w Pile i jej okolicach.
Matey#24
Posty: 267
Rejestracja: 17 sty 2013, 00:53

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: Matey#24 »

zycie.pila.pl pisze:Obrazek

Policjanci zlikwidowali domowy arsenał

Mundurowi znaleźli m.in. karabiny, części broni, naboje, pociski i granaty z czasów II Wojny Światowej i lat powojennych.

- 22. stycznia policjanci z Komendy Powiatowej w Pile razem z funkcjonariuszami z Zespołu Minersko-Pirotechnicznego SPAP KWP w Poznaniu na terenie Piły zabezpieczyli m.in. 10 różnych karabinów, elementy broni, takie jak głowice i lufy pancerfaustów, lufy karabinowe, elementy rewolwerów, lufy z komorami zamkowymi od broni różnego rodzaju i kalibru. Dodatkowo policjanci podczas przeszukań pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych ujawnili i zabezpieczyli bardzo niebezpieczne przedmioty, do których należą granaty typu F1. Część z nich zawierała materiał wybuchowy. Na miejscu funkcjonariusze również zabezpieczyli lotkę i granat moździerzowy, pociski artyleryjskie i przeciwlotnicze, a także kilkadziesiąt sztuk rożnego rodzaju amunicji - mówi sierż. sztab. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Ze względu na niebezpieczeństwo wybuchu zabezpieczonych przedmiotów, część z nich jeszcze tego samego dnia została zneutralizowana. - Jeden z właścicieli zabezpieczonego mienia - 50-letni mieszkaniec Piły - przebywa w zakładzie karnym, natomiast drugi - 28-letni pilanin - został zatrzymany przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pile - dodaje Żaneta Kowalska.

Mężczyznom grozi do 8 lat więzienia.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Fot. Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu


Źródło: www.zycie.pila.pl
Data wydania: 26 stycznia 2015
zgredek
PRZYJACIEL
Posty: 82
Rejestracja: 23 lip 2009, 19:31

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: zgredek »

Piękna kolekcja, 99% nieużytki.
Najbardziej niepokoją mnie... skrzynki pełne łusek. Za ich pomocą chciał zapewne wesprzeć pilskich Mudżachedinów. "Funkcjonariusze zabezpieczyli lotkę..." oj posypią się awanse. :D
Matey#24
Posty: 267
Rejestracja: 17 sty 2013, 00:53

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: Matey#24 »

Wybacz, ale czytając Twój wpis prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :D
zielak1987
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2016, 18:21

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: zielak1987 »

Witam jestem nowy na tym forum od 3 miesięcy jestem posiadaczem wykrywki , chodzę sam wiec fajnie byłoby poznać kogoś z kim mógłbym polatac wiec moze ktoś chętny na wspólny wypad?
pawel87
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2016, 00:22

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: pawel87 »

zielak1987 pisze:Witam jestem nowy na tym forum od 3 miesięcy jestem posiadaczem wykrywki , chodzę sam wiec fajnie byłoby poznać kogoś z kim mógłbym polatac wiec moze ktoś chętny na wspólny wypad?



Witam . rowniez jestem nowy na forum od jakiegos czasu przegladam temat wykopkow lecz nie bylo za bardzo czasu teraz sie troche zmienilo .

Zielak prosze o kontakt , jesli ktos jeszcze z piły to zapraszam w grupie razniej
Awatar użytkownika
lilith
Posty: 5
Rejestracja: 09 lut 2011, 19:16

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: lilith »

Witam. Chętnie się dołączę.
zielak1987
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2016, 18:21

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: zielak1987 »

No super myślałem ze to forum upadło .Dajcie znać kiedy wam pasuje .Ja jestem z Kaczor wiec do Piły rzut beretem .
pawel87
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2016, 00:22

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: pawel87 »

Mi pasuje w kazdy weekend w sumie . na poczatku chcialbym sie przejechac z kims potowarzyszysc zobaczyc z czym to sie je :)

dajcie jakies namiary na siebie chyba ze pw
Tobiasz1985
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2015, 19:58

Re: Może wspólny wypad na "wykopki"?

Post autor: Tobiasz1985 »

Po świętach jestem w Pile. jak cos to chętnie sie wybiorę.
jakiś rekonesansik można zrobić :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się