Kryminalna Piła

Wszystko co nie pasuje do tematów powyżej a związane jest z historią Piły i okolic.
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Kryminalna Piła

Post autor: dudi »

Zakładając temat miałem na myśli wydarzenia kryminalne, które wstrząsnęły Piłą i jej okolicą i nie zostały rozwiązane np.: zaginięcie i do dzisiaj nieodnalezienie dziewczynki Darii, która mieszkała koło gazowni, lub zamordowanie dyrektora Domu Kultury a mordercy jego nadal są na wolności.
dudi
Posty: 215
Rejestracja: 27 lis 2010, 17:54

Re: Kryminalna Piła

Post autor: dudi »

Może to nie kryminał, ale daje dużo do myślenia. Od pewnego czasu w Pile nasilają się samobójstwa. Co róż słychać o topielcach w rzece, skoków z wieżowca itp. Ostatnio koło mostu na Okólnej pojawiło się dużo zniczy. Podszedłem do grupki ludzi i spytałem się co się stało. Matka chłopaka który się tam powiesił zapalała kolejny znicz a na drzewie jest kartka z kondolencjami. Oczywiście każdy przypadek jest inny, ale daje to pewne przemyślenia. Co się dzieje w tej Pile.
gladiator01
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2015, 12:18
Kontakt:

Re: Kryminalna Piła

Post autor: gladiator01 »

Wasze miasto jest tak tajemnicze, że nie zdziwiłbym się jakby duchy hitlerowców zmuszały ludzi do samobójstw.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się