Pilski Klub Eksploracyjny

Dział poświęcony wszelkim ciekawym znaleziskom, znalezionym w Pile i jej okolicach.
matiwrona
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2007, 19:52

Post autor: matiwrona »

Mieszkam w tej okolicy i powiem wam że topielec był ale z 3-4 lata temu, pijaczek skoczył żeby uratować wino. Po drugie, tory są tam rzeczywiście, ale samolot nie, gdyż ten akwen jest zbyt mały.
Awatar użytkownika
hose
Posty: 136
Rejestracja: 02 sie 2005, 22:10
Lokalizacja: Piła-Bismarckstr , Gneisenaustr

Samolot

Post autor: hose »

Jakiś myśliwiec chyba by się zmieścił w j. piaszczystym, nie rozmawiamy chyba o jakiś B52 czy Beingach. A swoją drogą to już słyszałem tyle opowiastek o samolotach i transporterach w tym jeziorku, że już po prostu nie wierzę. Ludzie są naprawdę pisarzami plotek. A wystarczyłoby kupić magnes neodymowy i popłynąć sobie przez jeziorko. Samolotu nie wyjmiesz, ale jak się magnes przyklei to nie puści (wtedy nurek sprawdza co siedzi). Powiem tylko tyle, że jakby ktoś bardzo chciał to by znalazł. Tytanic był głębiej i dłużej zaginiony, a jednak go znaleźli (Piachy są chyba troszkę mniejsze niż ocean ). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
masterx20
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:34

Re: Pilski Klub Eksploracyjny

Post autor: masterx20 »

Witam, pisze do was z takim pytaniem ponieważ ostatnio na wykopkach znalazłem drzwi od schronu, osobiście nie mam ich nawet jak przywieźć wiec są ukryte :) może wasz klub zainteresują te drzwi, jakby co to proszę o kontakt na gg (nawet jeśli niedostępny) chętnie pojadę i wskażę miejsce :) mój nr 8311280
Awatar użytkownika
Patyk
PRZYJACIEL
Posty: 54
Rejestracja: 04 lis 2008, 23:12

Re: Samolot

Post autor: Patyk »

hose pisze:Jakiś myśliwiec chyba by się zmieścił w j. piaszczystym, nie rozmawiamy chyba o jakiś B52 czy Beingach. A swoją drogą to już słyszałem tyle opowiastek o samolotach i transporterach w tym jeziorku, że już po prostu nie wierzę. Ludzie są naprawdę pisarzami plotek. A wystarczyłoby kupić magnes neodymowy i popłynąć sobie przez jeziorko. Samolotu nie wyjmiesz, ale jak się magnes przyklei to nie puści (wtedy nurek sprawdza co siedzi). Powiem tylko tyle, że jakby ktoś bardzo chciał to by znalazł. Tytanic był głębiej i dłużej zaginiony, a jednak go znaleźli (Piachy są chyba troszkę mniejsze niż ocean ). Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Neodymowy zadziała na tzw. nie-ferromagnetyki bo chyba samoloty w wiekszosci byly budowane z alu?
Matrix
Posty: 14
Rejestracja: 26 gru 2016, 15:50

Re: Pilski Klub Eksploracyjny

Post autor: Matrix »

Witam
Czy istnieje jeszcze jakieś stowarzyszenie eksploracyjne w Pile?
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się