Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Piła kryje wiele tajemnic z przeszłości. Spróbujmy odkryć choć ich małą część!
Awatar użytkownika
Kanclerz
PRZYJACIEL
Posty: 385
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:44
Lokalizacja: Piła - Górne

Re: Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Post autor: Kanclerz »

@Emwu1, czy możesz zamieścić zdjęcia folwarku tutaj, na forum?
Emwu1
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 08:24

Re: Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Post autor: Emwu1 »

Panie Kanclerz-u. Oczywiście, że nie. Jeśli jest pan zainteresowany eksploracją zapraszam i namawiam do kontaktu pod nr.telefonu 504 946 916. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kanclerz
PRZYJACIEL
Posty: 385
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:44
Lokalizacja: Piła - Górne

Re: Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Post autor: Kanclerz »

Nie wiem co jest w tym oczywistego. Tak samo nie wiem co mają znaczyć słowa: "folwark Kalthöfen odkryty". Przecież wszyscy wiemy gdzie się znajdował, chociażby z tego wątku. "Niemal w całości jest przykryty ziemią". To też wiemy. "Zapraszam chętnego z wykrywaczem metali". To jest już teren Lasów Państwowych a kopanie z wykrywką jest przestępstwem. Nr tel. 504 946 916 kojarzony jest z Energą. Czyli lipa?
Emwu1
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 08:24

Re: Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Post autor: Emwu1 »

Kanclerz pisze:Nie wiem co jest w tym oczywistego. Tak samo nie wiem co mają znaczyć słowa: "folwark Kalthöfen odkryty". Przecież wszyscy wiemy gdzie się znajdował, chociażby z tego wątku. "Niemal w całości jest przykryty ziemią". To też wiemy. "Zapraszam chętnego z wykrywaczem metali". To jest już teren Lasów Państwowych a kopanie z wykrywką jest przestępstwem. Nr tel. 504 946 916 kojarzony jest z Energą. Czyli lipa?
Nie ma żadnej lipy.
Emwu1
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwie 2019, 08:24

Re: Niezidentyfikowany obiekt przy Gładyszewie?

Post autor: Emwu1 »

Emwu1 pisze:
Kanclerz pisze:Nie wiem co jest w tym oczywistego. Tak samo nie wiem co mają znaczyć słowa: "folwark Kalthöfen odkryty". Przecież wszyscy wiemy gdzie się znajdował, chociażby z tego wątku. "Niemal w całości jest przykryty ziemią". To też wiemy. "Zapraszam chętnego z wykrywaczem metali". To jest już teren Lasów Państwowych a kopanie z wykrywką jest przestępstwem. Nr tel. 504 946 916 kojarzony jest z Energą. Czyli lipa?
Nie ma żadnej lipy.
Jest wielkosci 1000m kw. Mury nośne maja okolo 1.5 m szerokosci.mury dzialowe okolo 0.5 m
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się