Szkoła Podstawowa nr 7 na os. Górnym

Piła kryje wiele tajemnic z przeszłości. Spróbujmy odkryć choć ich małą część!
Taga10
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 19:50

Szkoła Podstawowa nr 7 na os. Górnym

Post autor: Taga10 »

Witam!
Chciałabym, abyście podali jakieś informacje o Sp 7. Jakieś stare historie lub legendy. Obecnie chodzę do tej szkoły i jedna z koleżanek opowiedziała nam historie o tym, że kiedyś jakiś nauczyciel w-f zabił się na schodach. Druga koleżanka to potwierdziła ponieważ jej dziadek chodził do tej szkoły i też słyszał tą historię. Czy to prawda, bo mi się nie chce za bardzo w to wierzyć... Może macie jakieś stare kroniki szkoły albo coś w tym stylu?
Bardzo dziękuję za jakiekolwiek informacje ; ))

Pozdrawiam, Justyna.
th0r
Posty: 6
Rejestracja: 21 lis 2010, 23:02

Re: Sp 7 na górnym

Post autor: th0r »

Chodziłem tam całe 6 lat i nic takiego nie słyszałem.
Z tego co pamiętam Niemcy mieli tam jakieś zajęcia doskonalące zawodowo dla nauczycieli. Spróbuj pomyszkować na stryszku koło sali na religii na samej górze :D. jest tam sporo ciekawych szpargałów. Podobno na strychu sali gimnastycznej też coś mają, ale nie wiem na 100% bo nie byłem :)
Taga10
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 19:50

Re: Szkoła Podstawowa nr 7 na os. Górnym

Post autor: Taga10 »

Tylko najgorsze jest to że nie można na strych wchodzić...; ///
A o sali gimnastycznej to wiem, bo gadałam z nauczycielem i wiem gdzie jest wejście.Ale niestety nie mam klucza, ani nic..; ((
Awatar użytkownika
skinspila
PRZYJACIEL
Posty: 358
Rejestracja: 04 lut 2006, 16:12
Lokalizacja: Piła
Podziękowano: 1 raz
Kontakt:

Re: Szkoła Podstawowa nr 7 na os. Górnym

Post autor: skinspila »

Ja chodziłem tam kilka lat zanim nas do szkoły numer 6 przypisali i o takim wypadku nigdy nie słyszałem choć mieszkam tu oj oj kupe lat, co prawda jak kopali rury pomiędzy cmentarzem a ulicą to wychodziły czaszki którymi na szkolnym boisku się grało w nogę ups :smile3:
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się