Sklep komputerowy SHiFT

Dyskusje niezwiązane z profilem tematycznym forum.
ja29
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2019, 18:12

Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: ja29 »

Witam. Mam takie pytanie. Czy ktoś z was korzystał ze sklepu komputerowego Shift przy ulicy Bohaterów Stalingradu 21 i wie co się stało z tym sklepem czy został zlikwidowany czy przeniesiony w inne miejsce i gdzie, na jaka ulice? Prowadził go taki niski troszkę łysawy pan.

Pytam bo obsługa była tam bardzo profesjonalna. Ostatnio bylem tam rok temu i sklep jeszcze istniał. Dzisiaj wybrałem się do tego sklepu i okazało się, że go tam nie ma a jego miejsce zajęło jakieś biuro nieruchomości.

Zależy mi na tym żeby dowiedzieć się co się z tym sklepem stało. Czy go zlikwidowano czy przeniesiono, bo moim zdaniem był to najlepszy sklep komputerowy w Pile. Od lat z niego korzystałem i jeśli został przeniesiony w inne miejsce to z chęcią nadal bym z niego korzystał.

Jesli ktoś z was coś wie na ten temat to byłbym wdzięczny za informacje. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
czeslaw
MODERATOR
Posty: 320
Rejestracja: 15 maja 2005, 14:03
Lokalizacja: Pila Bismarckstrasse

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: czeslaw »

Zlikwidowany, niestety.
ja29
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2019, 18:12

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: ja29 »

Dzięki.

Fatalnie. Ale aż się wierzyć nie chce. Jak to się mogło stać. Prędzej spodziewałbym się
śniegu w lecie niż tego ze najlepszy sklep komputerowy w Pile upadnie. Obsługa profesjonalna, miła, skuteczna i nie za drogo. No i zwykle jak tam szedłem to było co najmniej kilka osób wiec ruch był. Niewiarygodne. I obsługa elegancka. Raz wymienił mi dvd za 30 zł jak za darmo. I za każdym razem jak poprosiłem to przyjeżdżał do mnie do komputera. A jak już naprawił to nigdy ani razu nie trzeba było składać reklamacji bo chodziło elegancko. Szok.

A znacie może jakiś dobry mobilny serwis komputerowy który dojeżdża do klientów, taki który jest profesjonalny i godny zaufania, że jak już się kompem zajmie to bedzie chodzić elegancko i nie taki drogi? Bo wygooglać nic trudnego ale jak się wybierze pierwszy lepszy nic o nim nie wiedząc to można się sparzyć i potem żałować.

Znacie jakiś dobry godny zaufania serwis komputerowy ale mobilny? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sobek4
Posty: 17
Rejestracja: 16 lut 2011, 08:15
Lokalizacja: Piła

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: sobek4 »

Pracował tam mój kolega Andrzej, bardzo fajny gość, sam kupowałem u niego mój pierwszy wypasiony komputer. Pamiętam jak do niego szedłem na pogaduchy to ciągle miał pełno pracy, czasami nie wiedział za co pierwsze ma się zabrać. A że mieszkałem na bohaterów od dziecka zaraz koło internatu (wojskowy blok) to często u niego bywałem.
Awatar użytkownika
pilanin88
Posty: 3
Rejestracja: 09 lis 2021, 17:03

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: pilanin88 »

Też często bywałem w Shifcie, jeszcze jako gówniarz kupujący pierwsze części do komputera. Obsługa faktycznie bardzo profesjonalna i miła, mimo mojego skromnego budżetu zawsze doradzili i pomogli. Sklep był chyba franczyzą jakiejś większej sieci (o ile się nie mylę).
W sumie to się nie dziwię, czasy małych stacjonarnych sklepów komputerowych przeminęły, bo wygryzły je z rynku duże sieci i sklepy internetowe. Takie małe profesjonalne sklepy straciły w większości rację bytu, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach.
Awatar użytkownika
trenermlody
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2024, 12:02
Kontakt:

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: trenermlody »

Czy jest dla tego sklepu jakaś alternatywa? Czy już tylko sieciówki pozostawały?
oZimnyo
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2024, 19:46

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: oZimnyo »

Jeśli chodzi o szerszą dostępność peryferiów i dziwniejszych kabli lub przejściówek to Alsen przy placu 100 lecia Powstania Wielkopolskiego obok PKO. Czasem się zdarzy, że potrzebne jest coś od ręki bez czekania na przesyłkę.
Awatar użytkownika
czeslaw
MODERATOR
Posty: 320
Rejestracja: 15 maja 2005, 14:03
Lokalizacja: Pila Bismarckstrasse

Re: Sklep komputerowy SHiFT

Post autor: czeslaw »

Zgadzam się co do Alsena.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się