Obiekt na terenie oczyszczalni ścieków

Piła kryje wiele tajemnic z przeszłości. Spróbujmy odkryć choć ich małą część!
Awatar użytkownika
Rafal_Pila
Posty: 41
Rejestracja: 21 sie 2006, 01:13
Lokalizacja: Podlasie!

Obiekt na terenie oczyszczalni ścieków

Post autor: Rafal_Pila »

Znak zakazu wjazdu na teren oczyszczalni "Gwda" zachęcił mnie do zajrzenia tam ostatnio :) Pomijam to, że trafiłem tam na cmentarz dla zwierząt, o którego istnieniu nie miałem najmniejszego pojęcia, ale zainteresowało mnie jeszcze coś, czego fotografię zamieszczam poniżej.
Czy ktoś wie, co to za obiekt?

Obrazek
Awatar użytkownika
MIREK991
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:34
Lokalizacja: Piła_Staszyce

Re: Obiekt na terenie oczyszczalni ścieków

Post autor: MIREK991 »

Witaj jak dobrze pamiętam te dziwolągi powstały jakoś w czasie budowy obwodnicy Piły jakieś 7,8 lat temu, z tego co pamiętam... to robotników którzy to wstawiali czy murowali toto... <nawet rozmawiałem z nimi ale nie pamiętam.... wybacz> chyba nie wszystko jest na zdjęciu co tam było... wybacz nie zwróciłem aż tak wielkiej uwagi...jak dobrze pamiętam to chyba była oficjalna tablica inf. o cmentarzu... albo miała być, coś było metalowego.. tak kojarze... ale jak wiele ciężkich przedmiotów ze stali z tych rejonów po prostu uległy utlenieniu... jak sobie przypomnę to napisze więcej. Z tych rejonów idąc w stronę miasta dość ciekawym obiektem jest jak dobrze pamiętam nazwę... Dworzec Celny.. murowany z czerwonej cegły... dojechać tam można albo dojść od RDM Piła na ul. Wawelskiej.
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się