Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Wszystko co nie pasuje do tematów powyżej a związane jest z historią Piły i okolic.
ryziuk
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2010, 08:34

Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: ryziuk »

W latach 60-tych prowadzili w Pile rzeźnie. Stanisław Kozicz był pilotem wojskowym w Świdwinie w stopniu porucznika. Czy ktoś może mi pomóc nawiązać kontakt. Proszę o ewentualną odpowiedź na adres: ryziuk@o2.pl
ziolek
PRZYJACIEL
Posty: 2009
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:32
Lokalizacja: Piła
Podziękowano: 2 razy
Kontakt:

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: ziolek »

http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/kozicz.html

"W Polsce jest 228 osób o nazwisku Kozicz."

Liczba nieduża. Być może wszyscy ze sobą spokrewnieni. W internecie natknąłem się na wzmianke o kimś ze Złotowa. Można spróbować się z nim skontaktować. Przy założeniu, że ludzie są uprzejmi (co niestety nie jest regułą) myśle, że prędzej czy póżniej trafi Pan na poszukiwaną rodzine. Zadanie niełatwe, ale od googla można zacząć. :)
ziolek
PRZYJACIEL
Posty: 2009
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:32
Lokalizacja: Piła
Podziękowano: 2 razy
Kontakt:

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: ziolek »

Pomocna może być Nasza Klasa. Okazuje się także, że całkiem sporo osób o takim nazwisku zamieszkuje także Białoruś. Acz znaleźć można także osoby z Litwy i Rosji. Nie wiem czy mogę bardziej Panu pomóc. :) Ale proszę się nie zniechęcać. Świat jest mały. :)
Awatar użytkownika
marasxt
PRZYJACIEL
Posty: 398
Rejestracja: 20 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Koschütz

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: marasxt »

Redaktor złotowskiego tygodnika, Aktualności Lokalne, nosi wspomniane nazwisko, znam Go osobiście, mogę mieć na jutro Jego telefon.
ryziuk
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2010, 08:34

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: ryziuk »

marasxt pisze:Redaktor złotowskiego tygodnika, Aktualności Lokalne, nosi wspomniane nazwisko, znam Go osobiście, mogę mieć na jutro Jego telefon.
Uprzejmie proszę o umożliwienie mi kontaktu z redaktorem tygodnika możliwe, że jest to osoba która pozwoli mi na otrzymanie informacji o rodzinie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marasxt
PRZYJACIEL
Posty: 398
Rejestracja: 20 lis 2005, 22:03
Lokalizacja: Koschütz

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: marasxt »

Kontakt podałem na PW, powodzenia.
zofia2012
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2013, 19:31

Re: Szukam rodziny o nazwisku Kozicz

Post autor: zofia2012 »

marasxt pisze:Redaktor złotowskiego tygodnika, Aktualności Lokalne, nosi wspomniane nazwisko, znam Go osobiście, mogę mieć na jutro Jego telefon.
Szukam koleżanek z lat 1966 z Piły.
Jestem w Pile od 2 miesięcy (luty 2013).
Czy mógłbyś mi pomóc?
J
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się