Zdjecia Piły - lata 70' 80' 90-te

Bliższe i dalsze okolice dawnej Piły w nawiązaniu do historii.
nordra
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2010, 00:19

Zdjecia Piły - lata 70' 80' 90-te

Post autor: nordra »

Witam!
Śledzę to forum od dłużeszgo czasu. Chciałbym prosić użytkowników o umieszczenie zdjęć miasta Piły i okolic z lat 70' 80' 90-tych.
Dziekuję.
Awatar użytkownika
Tom
PRZYJACIEL
Posty: 722
Rejestracja: 17 cze 2005, 23:00
Lokalizacja: - Vienna

Re: Zdjecia Piły/lata 70'80'90-te

Post autor: Tom »

Oj,... chyba wcale tego nie robisz, nie śledzisz tego forum od dłuższego czasu. Fotografii jest mnóstwo trzeba tylko chcieć zajrzeć "Piła lata odbudowy". 10 filmów z niepublikowanych Fotografii. "Piła w Kolorze", czy to za mało?

Tom
nordra
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2010, 00:19

Re: Zdjecia Piły/lata 70'80'90-te

Post autor: nordra »

Śledzę stronę oraz forum od dłuższego czasu. Nie tylko ja, zarówno i moi znajomi którzy nie mają tu swoich //loginów// Wielka kopalnia informacji!!!

Odpowiem na zarzut. Fotografii jest wiele ale mnie i nie tylko, brakuje zdjęć miasta z lat 80/90-tych.
Oczywiście zdjęć miasta z czasów odbudowy Piły jest wiele jak i zdjęć z wcześniejszego okresu!
Nie potrafię jednak znaleźć zdjęć z lat 80/90-tych. Mam na myśli zdjęcia z okolic centrum dworca wyspy czy np. zdjęć ze szkół Nafta lub Mechanik czy innych szkół. Zdjęć publikowanych w Tygodniku Pilskim lub w Tygodniku Nowym, czy zdjęć z prywatnej kolekcji z tamtego okresu.
Jaca
Posty: 50
Rejestracja: 21 sty 2010, 22:18
Podziękowano: 1 raz

Re: Zdjecia Piły - lata 70' 80' 90-te

Post autor: Jaca »

Na początek zdjęcie z 1995 roku.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Utwórz konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji..

Musisz być zarejestrowanym użytkownikiem, aby móc opublikować odpowiedź.

Utwórz konto

Zarejestruj się, aby dołączyć do Nas!
Zarejestrowani użytkownicy, mają dużo więcej przywilejów, związanych z użytkowaniem forum.
Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

Zarejestruj się

Zaloguj się